Maintek CNC

2014 yılında Devlet Teşviği ile kurulan maintek firması ülkemizin sanayi makineleri alanındaki yerli teknolojisini geliştirmeyi hedeflemektedir. Bu amaçla otomasyon alanında derin bilgisine dayanan yenilikçi tasarım yaklaşımları sunmaktadır. Başta CNC routerlar olmak üzere, kendi tasarlayıp geliştridiği farklı amaçlara yönelik CNC makineler ile hizmet vermeye devam ediyor.

cnc router

CNC Router alırken Maintek firmasını tercih etmenizi gerektiren nedenler;

Kaliteli Üretim: Maintek CNC Routerlar, bilgisayar kontrollü hassas cihazlar ve özel olarak hazırlanmış kalıplar kullanılarak üretilir. Bu nedenle kaba imalat yöntemleri ile hatalı ve gönyesiz imal edilen CNC Routerlar ile karıştırılmamalıdır. Ürettiğimiz CNC Tezgahların her birine 2 yıl tasarım garantisi veriyoruz.

Üst düzey tasarım: Maintek CNC olarak, CNC Router gibi bilgisayar kontrollü tezgahların başlangıç yatırım maliyetlerinin yüksek olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, tasarladığımız CNC Routerları sonradan geliştirilebilir yapıyoruz. Böylece başlangıçta daha uygun fiyatlara CNC router alırken zamanla artan ihtiyaçlarınızı karşılamak için CNC Routerınıza sonradan özellik ekleyebiliyorsunuz.

Kaliteli Malzemeler: CNC Tezgahlarımızın hiç birinde dayanıksız ve kalitesiz Çin malı malzemeler kullanmıyoruz.

Teknik Destek: Maintek firması olarak sadece satış aşamasında değil, satış sonrası süreçtede her zaman yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. İmalat ile ilgili her türlü sorununuzla yakından ilgileniyoruz.